MANO UŽSAKYMAI

PRISTATYMAS

– Paprastai prekės pristatomos per 2-4 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo (priklauso kuriuo metu padaromas prekės užsakymas, kartais prekės gali būti pristatomos ir per 24 val., o Vilniaus zonoje už papildomą mokestį ir už kelių valandų), nebent prie konkrečios prekės nurodyta kitaip.

– Įprastai prekės pristatomos DPD kurjeriu tiesiai Jūsų nurodytu adresu arba į artimiausią  OMNIVA paštomatą. Apie atvykusią siuntą į terminalą Pirkėjas bus informuojamas SMS žinute. Pristatant prekes kurjeriu, tikslų laiką jis suderins su Jumis asmeniškai. Prekės pristatomos sekančią darbo dieną po prekių išsiuntimo, nebent įvyksta nenumatytų aplinkybių ar kurjeriai/paštomatai būna pernelyg užkrauti.

– Nemokamai pristatome prekes Lietuvoje, apsipirkus už daugiau nei 33 eurus**. Kitu atveju taikomas fiksuotas pristatymo mokestis – (2,95 eur į paštomatus ir 3,95 eur DPD kurjeriu). Taip pat, užsakymo svoris negali viršyti 31 kg už šią sumą nemokamam pristatymui.

Vilniaus zonoje teikiamas mokamas GREITAS pristatymas su WOLT Drive kurjeriais per 2-4 valandas. Paslauga teikiama tik fizinių parduotuvių ir Wolt Drive kurjerių darbo laiku. Užsisakius ne darbo metu – prekes išsiųsime kitą dieną kaip įmanoma skubiau. Jei neturėsime konkrečių prekių krepšelyje – būtinai susisieksime pasiderinti kuo keisti arba susitarsime dėl grąžinimo, kad savo užsakymo sulauktumėte kuo skubiau. Ar patenkate į šią Vilniaus zoną, galite pasitikrinti pagal šį žemėlapį:

14 DIENŲ PREKIŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

– Grąžinti prekes (arba jas pakeisti kitomis prekėmis) galima per 14 kalendorinių dienų nuo jos įsigijimo dienos, prieš tai el. paštu informavus pardavėją: laimingos@letenos.lt

– Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nenaudota ir su visais jai priklausančiais priedais, etiketėmis ir dovanomis (jei tokių buvo).

– Už prekės grąžinimo (transportavimo) kaštus yra atsakingas klientas, nebent buvo nupirkta nekokybiška prekė.

– Grąžinant prekę būtina pateikti pirkimo kvitą (užsakymo numerį) ar sąskaitą faktūrą.

– Grąžinami pinigai (arba grąžinamas/primokamas skirtumas, keičiant prekę kitomis) bus pervesti į kliento nurodytą banko sąskaitą. Bankiniu pavedimu pinigai bus grąžinti per 5 darbo dienas nuo prekės grąžinimo.

**Pristatymas kurjeriu į Neringą kainuoja papildomai. Nemokamas pristatymas nuo 33 eur taikomas tik į Omniva Nida paštomatą.

KETURKOJŲ DRAUGAI

Email: laimingos@letenos.lt
Tel.: 869 006 005

Turite papildomų klausimų? Nesivaržykite ir drąsiai susisiekite su mumis🙂

Parašykite komentarą

Uždaryti
Close
×
×

Krepšelis