MANO UŽSAKYMAI

PRISTATYMAS

– Paprastai prekės pristatomos per 2-4 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo (priklauso kuriuo metu padaromas prekės užsakymas, kartais prekės gali būti pristatomos ir per 24 val.), nebent prie konkrečios prekės nurodyta kitaip.

– Prekės pristatomos DPD kurjeriu tiesiai Jūsų nurodytu adresu arba į artimiausią LP Express arba OMNIVA paštomatą, jeigu klientui taip patogiau. Apie atvykusią siuntą į terminalą Pirkėjas bus informuojamas SMS žinute. Pristatant prekes kurjeriu, tikslų laiką jis suderins su Jumis asmeniškai.

– Nemokamai pristatome prekes Lietuvoje, apsipirkus už daugiau nei 33 eurus*. Kitu atveju taikomas fiksuotas pristatymo mokestis – (2,95 eur į paštomatus ir 3,95 eur kurjeriu). Taip pat, užsakymo svoris negali viršyti 31 kg už šią sumą nemokamam pristatymui.

14 DIENŲ PREKIŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

– Grąžinti prekes (arba jas pakeisti kitomis prekėmis) galima per 14 kalendorinių dienų nuo jos įsigijimo dienos, prieš tai el. paštu informavus pardavėją: mindaugas@letenos.lt

– Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nenaudota ir su visais jai priklausančiais priedais ir dovanomis (jei tokių buvo).

– Už prekės grąžinimo (transportavimo) kaštus yra atsakingas klientas, nebent buvo nupirkta nekokybiška prekė.

– Grąžinant prekę būtina pateikti pirkimo kvitą (užsakymo numerį) ar sąskaitą faktūrą, taip pat pateikti prekės grąžinimo prašymą, kurį gausite susisiekus el. paštu.

– Grąžinami pinigai (arba grąžinamas/primokamas skirtumas, keičiant prekę kitomis) bus pervesti į kliento nurodytą banko sąskaitą. Bankiniu pavedimu pinigai bus grąžinti per 7 kalendorines dienas nuo prekės grąžinimo.

*Pristatymas kurjeriu į Neringą kainuoja papildomai. Nemokamas pristatymas nuo 33 eur taikomas tik į Omniva Nida paštomatą.

KETURKOJŲ DRAUGAI

Email: laimingos@letenos.lt
Tel.: 869 006 005

Turite papildomų klausimų? Nesivaržykite ir drąsiai susisiekite su mumis🙂

Parašykite komentarą

Uždaryti
Close
×
×

Krepšelis