Prekių pristatymas ir grąžinimas

PRISTATYMAS

– Paprastai prekės pristatomos per 1-4 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo (priklauso kuriuo metu padaromas prekės užsakymas, kartais prekės gali būti pristatomos ir per 24 val., o Vilniaus zonoje už papildomą mokestį gali būti pristatoma ir už poros valandų), nebent prie konkrečios prekės nurodyta kitaip. Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi.

– Prekės pristatomos DPD kurjeriu tiesiai Jūsų nurodytu adresu arba į artimiausią  OMNIVA paštomatą. Apie atvykusią siuntą į terminalą Pirkėjas bus informuojamas SMS žinute. Pristatant prekes kurjeriu, tikslų laiką jis suderins su Jumis asmeniškai. Prekės pristatomos sekančią darbo dieną po prekių išsiuntimo, nebent įvyksta nenumatytų aplinkybių, pavyzdžiui, kurjeriai/paštomatai būna pernelyg užkrauti ar siunta pametama.

– Nemokamai pristatome prekes Lietuvoje į paštomatus, apsipirkus už daugiau nei 29 eurus*. Kitu atveju taikomas fiksuotas pristatymo mokestis – (2,59 eur į paštomatus ir 3,79 eur DPD kurjeriu (nemokamai su kurjeriu nuo 35 eur)). Taip pat, užsakymo už šią sumą svoris negali viršyti 30 kg.

– Šaldytas pašaras išsiunčiamas tik pirmadieniais – ketvirtadieniais arba su Wolt Drive Vilniuje bet kada fizinių parduotuvių darbo metu. Klientai prisiima atsakomybę už galimą produkto atšilimą, kadangi siunta gali ir pasimesti ir/ar nenukeliauti per 1 d.d., pirkdami internetu ir užsisakydami pristatymą su Omniva arba DPD – sutinkate su šia sąlyga.

Negalime garantuoti, jog visais atvejais užsakytos prekės Jus pasieks per 2-4 d.d. Dėl nenumatytų aplinkybių kaip pvz. padidėjusio siuntų kiekio šventiniu periodu, vežėjo logistikos klaidos, siuntos pasimetimo, ar Jūsų pačių nurodytų neteisingų kontaktinių duomenų ir t.t. – siuntos pristatymas gali vėluoti.

Kartais užsakymai gali būti pristatyti ne vienu metu (skirtingomis siuntomis), nes gali būti gabenamos iš skirtingų sandėlių.

Priimdami siuntą būtinai patikrinkite siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, turite teisę siuntos nepriimti, o Priėmus siuntą, laikoma, kad siunta buvo pristatyta be pažeidimų.

– Vilniaus zonoje už papildomą mokestį teikiamas LABAI GREITAS pristatymas su WOLT Drive kurjeriais (per 1-3 valandas). Paslauga teikiama tik fizinių parduotuvių ir Wolt Drive kurjerių darbo laiku. Užsisakius ne darbo metu – prekes išsiųsime kitą dieną kaip įmanoma skubiau. Jei neturėsime konkrečių prekių krepšelyje – būtinai susisieksime pasiderinti kuo keisti arba susitarsime dėl grąžinimo, kad savo užsakymo sulauktumėte kuo skubiau. Ar patenkate į šią Vilniaus zoną, galite pasitikrinti pagal šį žemėlapį:

14 DIENŲ PREKIŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

– Grąžinti prekes (arba jas pakeisti kitomis prekėmis) galima per 14 kalendorinių dienų nuo jos įsigijimo dienos, prieš tai el. paštu informavus pardavėją: laimingos@letenos.lt. El. laiške nurodykite užsakymo numerį bei kokią/kokias prekes norite grąžinti ir keisti ir kokia grąžinimo priežastis.

– Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nenaudota ir su visais jai priklausančiais priedais, etiketėmis ir dovanomis (jei tokių buvo).

– Už prekės grąžinimo (transportavimo) kaštus yra atsakingas klientas, nebent buvo nupirkta nekokybiška prekė.

– Grąžinami pinigai (arba grąžinamas/primokamas skirtumas, keičiant prekę kitomis) bus pervesti į kliento nurodytą banko sąskaitą. Bankiniu pavedimu pinigai bus grąžinti per 5 darbo dienas nuo prekės grąžinimo/užsakymo atšaukimo.

*Pristatymas kurjeriu į Neringą kainuoja papildomai. Nemokamas pristatymas nuo 29 eur Neringoje taikomas tik į Omniva Nida paštomatą.

KETURKOJŲ DRAUGAI

Email: laimingos@letenos.lt
Tel.: 869 006 005

Turite papildomų klausimų? Nesivaržykite ir susisiekite su mumis!