MANO UŽSAKYMAIPRENUMERUOKITE AUGINTINIO MAISTĄ IR NEBESUKITE SAU UODEGOS!

Net ir pačiam pareigingiausiam šuns ar katės šeimininkui kartais nutinka taip, kad tik parėjus namo prisimenate, jog ir vėėėėl pamiršote parnešti maistelio savo keturkojui draugui. O jeigu tai jau vėlus vakaras, o jeigu dar ir sekmadienis - užduotis kartais tampa iš ties komplikuota...

NUO ŠIOL JUMS NEBEREIKĖS RŪPINTIS, KADA PASIPILDYTI MAISTO ATSARGAS – MES TAI PADARYSIME UŽ JUS!

MAISTO PRENUMERATA - tai puiki išeitis visada LAIKU turėti atsargų!
Viskas labai paprasta - pasirenkate maistuką ir norimą pristatymo dažnumą savaičių tikslumu! 🙂

KAIP TAI VEIKIA?

* Įsivertinkite per kiek laiko augintinis suvartoja pakuotę. Nenurodykite per ilgo intervalo, kad netyčia nesigautų taip, kad maistą suvartosite greičiau nei atvyks papildymas.

Pirmasis užsakymas įvyks per 2-4 d.d. Vėliau – po jūsų pasirinkto laiko tarpo nuo Jūsų sąskaitos bus nuskaičiuota tokia pati suma ir per ~2 d.d. Jus vėl pasieks nauja pakuotė.

– JOKIŲ ĮSIPAREIGOJIMŲ!
– JOKIŲ SUTARČIŲ!
– JOKIŲ NEPATOGUMŲ!

Prenumeratą tęsite tik tiek, kiek norėsite –
galite sustabdyti nors ir po pirmo užsakymo.

KELETAS DAŽNIAUSIAI DOMINANČIŲ KLAUSIMŲ:

Ką daryti, jeigu nebenoriu prenumeratos?
Parašykite laimingos@letenos.lt – ir mes iškart sustabdysime jūsų prenumeratą arba prisijunkite su savo vartotoju prie savo paskyros ir ten lengvai sustabdysite prenumeratą.

Ką daryti, jeigu pasirinkau netinkamą pristatymo dažnumą?

Prenumeratos dažnumą galėsite koreguoti prisijungę prie savo paskyros. Arba parašykite mums ir mes pakoreguosime už Jus 😉

Ar tai saugu?
Tai visiškai saugu, kaip ir daryti bet kokį kitą įprastą internetinį pirkimą 🙂

Prenumeruoju vieną maistą, tačiau kartais norėčiau pabandyti ir kitų skonių
Prenumeratos užsakymo pabaigoje prie komentarų nurodykite, kad norite kaitalioti maisto skonius (tarp to paties prekės ženklo tik kitų skonių) – nurodykite kokius konkrečiai arba kokių TIKRAI NEDĖTI, jeigu turite specialių maitinimosi poreikių. Bent kas antrą užsakymą įdėsime pakeitimui kito skonio.

Jeigu pristatymo metu manęs nebus namie?

Rekomenduojame įvertinti geriausią ir patogiausią pristatymo būdą, nes tokiu pat būdu maistą pristatysime visą laiką (jį, be abejo, bus galima keisti parašant mums laimingos@letenos.lt). Gal tai paštomatas? Ten (po sms nusiuntimo) prekė saugoma ~5 dienas, galėsite pasiimti Jums patogiu metu arba paprašyti kito žmogaus atsiimti vietoje Jūsų, jei būsite išvykę.

Kurjeris paprastai pristato prekes dienos metu, tačiau dažniausiai visuomet susisiekia prieš atvykdamas. Gal tai galėtų būti Jūsų darbovietė? 🙂

Išvažiuoju atostogų, maisto reikės anksčiau nei įprastai. Ką daryti?

Rašykite laimingos@letenos.lt – tik stenkitės informuoti kiek įmanoma anksčiau. Esant poreikiui maistą pristatysime anksčiau, o toliau pristatymas vyks kaip įprastai.

Nerandu savo maisto Jūsų asortimente.

Rašykite laimingos@letenos.lt – neabejojame, kad surasime ne prastesnę alternatyvą jūsų augintinio maistui. Sąrašas ne baigtinis, galbūt greitu metu bus įtrauktas ir Jūsų maistas!

O jeigu mano augintinis dar bus nesuvalgęs savo pakuotės (bus likę labai daug)?

Prenumeratą galite laikinai sustabdyti ir vėl atnaujinti, kada panorėsite.

Kartu su prenumeruojamu produktu noriu įsigyti papildomų prekių, ar taip galima, ar kitą kartą bus nuskaičiuota suma ir už juos?

Ne, sekantį kartą pinigai už papildomas prekes nebus nuskaičiuoti. Bus nuskaičiuota suma TIK už prenumeruojamą maistą. Tad pirmo užsakymo metu galite įsigyti ir daugiau prekių. Taip pat prenumeruojant maistą, papildomai siūlome įsigyti ir skanėstų/žaislų rinkinius. Kas kartą atvešime Jums skanėstų ir/ar žaislų, tad Jums niekuo nebereikės rūpintis! 🙂

Kartu su prenumeruojamu produktu norėčiau gauti ir papildomų skanėstų ar žaislų savo augintiniui, kaip juos užsakyti?

Prie prenumeruojamo maisto galite pridėti PETBOX gėrybių dėžutę 😉 Jeigu šis variantas netinka, galime sudaryti Jums INDIVIDUALIĄ prenumeratą, kur tiksliai nurodysite kokius skanėstus ir žaislus norite gauti su maistuku. Susisiekite dėl individualios prenumeratos FB žinute arba laimingos@letenos.lt 

Turite daugiau klausimų? Susisiekite! 8 606 87 362 arba laimingos@letenos.lt

Uždaryti
Close
×
×

Krepšelis