MANO UŽSAKYMAI
aaa

STAIGMENOS JŪSŲ ŠUNIUI AR KATEI KIEKVIENĄ MĖNESĮ!

Per dažnai? Gerai, patys pasirinkite – kas mėnesį, kas du mėnesius ar kas tris mėnesius norite sulaukti PET BOX dėžutės! Patys pasirinkite ir staigmenos “didumą” – MINI arba MAXI dėžutę 🙂

Nuo šiol Jums nebereikės sukti galvos dėl augintinio skanėstų ir žaislų – mes tuo pasirūpinsime už Jus!

KAS ĮEINA Į VIENOS DĖŽUTĖS RINKINĮ ŠUNIUI:

MINI dėžutė:

 • 2-3 įvairūs skanėstai (skirtingo skonio ir tipo skanėstai: įprasti mėsos, vegetariški, ilgo graužimo, natūralūs ir pan.)
 • 1-2 žaislai (skirtingo tipo žaisliukai: pliušiniai, kamuoliukai, tampymo, cypiantys, skanėstams ir t.t.)
 • 1 priežiūros priemonė ar sezoninė prekė (priklauso nuo sezono tai gali būti ir: šampūniukai, kvepaliukai, pėdučių vaškas, maišeliai ekskrementams, natūralūs papildai, atšvaitėliai, šukos/pirštinės plaukams ir pan. ir t.t.)

Kaina 24,95 eur.


MAXI dėžutė:

 • 3-4 įvairūs skanėstai (skirtingo skonio ir tipo skanėstai: įprasti mėsos, vegetariški, ilgo graužimo, natūralūs ir pan.)
 • 2-3 žaislai (skirtingo tipo žaisliukai: pliušiniai, kamuoliukai, tampymo, cypiantys, skanėstams ir t.t.)
 • 1-2 priežiūros priemonės ar sezoninės prekės (priklauso nuo sezono tai gali būti ir: šampūniukai, kvepaliukai, pėdučių vaškas, maišeliai ekskrementams, natūralūs papildai, atšvaitėliai, šukos/pirštinės plaukams ir pan. ir t.t.)

Kaina 34,95 eur.

PRENUMERUOTI DĖŽUTĘ ČIA >>>

KAS ĮEINA Į VIENĄ DĖŽUTĖS RINKINĮ KATEI?

MINI dėžutė:

 • 2-3 įvairūs skanėstai (skirtingo skonio ir tipo skanėstai)
 • 1-2 žaislai (skirtingo tipo žaisliukai: pliušiniai, cypiantys, skanėstams ir t.t.)
 • 1 priežiūros priemonė ar sezoninė prekė (priklauso nuo sezono tai gali būti ir: šampūniukai, kvepaliukai, pėdučių vaškas,natūralūs papildai, atšvaitėliai, šukos/pirštinės plaukams ir pan. ir t.t.)

Kaina 24,95 Eur.

MAXI dėžutė:

 • 3-4 įvairūs skanėstai (skirtingo skonio ir tipo skanėstai)
 • 2-3 žaislai (skirtingo tipo žaisliukai: pliušiniai, cypiantys, skanėstams ir t.t.)
 • 1-2 priežiūros priemonės ar sezoninės prekės (priklauso nuo sezono tai gali būti ir: šampūniukai, kvepaliukai, pėdučių vaškas,natūralūs papildai, atšvaitėliai, šukos/pirštinės plaukams ir pan. ir t.t.)

Kaina 34,95 Eur.

PRENUMERUOTI DĖŽUTĘ ČIA >>>

KĄ SAKO AUGINTINIŲ ŠEIMININKAI?

Pet-Box-Ginte

“Sveiki! Tiesiog norėjau padėkoti už Pet Box. Užsisakiau dėl įdomumo ir labai labai maloniai nustebau kiek daug šaunių dalykų įdėta 🙂 nežinau kam daugiau laimės ar šeimininkams dėl nuostabaus ir džiuginančio turinio ar šuniukui dėl smagių žaisliukų ir daug skanukų! Labai labai nereali idėja! Ačiū ☺️

GINTĖ

Pet Box Zygimantas

“Kažkaip seniai laukiau kada kažkas panašaus bus Lietuvoje, teko porą kartų iš UK ir USA pamėgint dog boxes, tikrai smagus dalykas!

Viskas tiko iš pirmos dėžutės! Nuotrauka instagrame yra 😁

Žygimantas

Lape-PetBox

“Super dėžutė. Lapei labai patiko. O Jūsų idėja, buvo tikrai negirdėta mums ir labai pasiteisino. Lapė kelia letena į viršų!!”

Lina

Uždaryti
Close
×
×

Krepšelis